Poszukujemy młodego absolwenta na stanowisko INŻYNIER PRODUKCJI

Jawornik 360 16 lis
  • Lokalizacja Jawornik 360
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja
  • Rodzaj umowy Umowa o prace
Opis

Zakres obowiązków:

• Monitorowanie i kontrola przebiegu procesu produkcyjnego.
• Wdrażanie i monitorowanie uruchamianie nowych procesów.
• Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola.
• Nadzorowanie uruchamiania maszyn produkcyjnych.
• Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów, instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja).
• Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.
• Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria chemiczna, inżynieria produkcji).
• Znajomość rysunku technicznego.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
• Zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu.
• Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w ramach o umowę o pracę.
• Pracę w nowocześnie zarządzanej organizacji.
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.
• Możliwość uczestniczenia w szkoleniach dokształcających.
• Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań.
• Atrakcyjny system premiowania.
• Świadczenia z ZFŚS (tj. Świadczenie Wielkanocne, Dzień Dziecka, „Szkoła”, „ Wczasy pod gruszą”, Paczki Mikołajkowe dla dzieci pracowników, Świadczenie Bożonarodzeniowe).
• Pracodawca refunduje zakup okularów korygujących wzrok dla wszystkich pracowników zatrudnionych na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe.
• Grupowe ubezpieczenie pracownicze w całości opłacone przez Pracodawcę.

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej