Sprzedawca

Myślenice 16 gru 2021
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel

Firma ELEKTRET poszukuje kandydatów na stanowisko – Sprzedawca w Myślenicach

Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa Klienta
- dobór produktów do indywidualnych potrzeb Klienta
- dbałość o ekspozycję towaru
- dbałość o wizerunek firmy i relacje z Klientami
- uczestnictwo w szkoleniach

Od Kandydatów oczekujemy:
- komunikatywności
- samodzielności
- chęci i gotowości do zdobywania informacji o produktach oferowanych w sprzedaży
- dobrej obsługi komputera w tym pakietu Office
- mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej i obsłudze Klienta

Oferujemy:
- umowę o pracę
- praca w systemie jednozmianowym
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

CV prosimy wysyłać wyłącznie na adres mailowy: rekrutacja@elektret.pl
Kontakt telefoniczny: 507 821 609, 509 198 314

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj