Dietetyk- Myślenice

Myślenice 24 paź 2020
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Zdrowie / Uroda

NATURHOUSE - firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki. Z powodzeniem rozwijamy sieć Centrów Dietetycznych Naturhouse, oferując korzystne i stabilne warunki zatrudnienia. Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: DIETETYK

Obowiązki:

- współpraca z klientami zgodna ze standardami firmy
- efektywne kierowanie działalnością punktu Naturhouse
- budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami
- dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach
promocyjnych
- udział w tworzeniu materiałów merytorycznych dla marki
Naturhouse
- zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse.
-dbanie o wizerunek placówki

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub osoba kończąca studia (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, technologia żywności, biologia, biotechnologia, itd.)
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
-otwartość na działania w social media
- zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu
-dobra organizacja czasu pracy,
- mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta
-dyspozycyjność

Oferujemy:

- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)
- bezpłatne szkolenia specjalistyczne
- możliwość rozwoju zawodowego
- miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na maila annacios@poczta.fm

annacios@poczta.fm