Pracownik produkcji - Monter armatury wynagrodzenie od 4200 zł do 5500zł/brutto miesięcznie

4 200 - 5 500 zł Jordanów 13 sty 2023
  • Lokalizacja Jordanów
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Valvex S.A. wiodący producent armatury sanitarnej i instalacyjnej w kraju i zagranicą.Lider we wdrażaniu nowości, w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI-MONTER ARMATURY
(miejsce pracy Jordanów ul. Nad Skawą 2, pow. suski)

ZADANIA:
✅Montaż wyrobów armatury zgodnie z instrukcją i technologią,
✅Zabezpieczenie wyrobów przed uszkodzeniem,
✅Wykonywanie prób i testów oraz kontrola wizualna produktów.

OCZEKUJEMY:
✅Zdolności manualne i techniczne,
✅Umiejętność pracy w zespole,
✅Spostrzegawczość, dokładność,
✅Gotowość do pracy w systemie II zmianowym ( 5:30-13:30, 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku)

OFERUJEMY:
✅Umowę o pracę na pełny etat,
✅Bezpłatny transport pracowniczy na trasie Myślenice- Jordanów,
✅Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
✅Konkurencyjne wynagrodzenie w przedziale od 4200 zł do 5500 zł/brutto miesięcznie,
✅Szkolenia wdrażające do pracy,
✅Przyjazną atmosferę w pracy,
✅Pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy).

Więcej o nas dowiesz się na naszej stronie www.valvex.com oraz pod numerem 18 2693375.

Aplikację proszę przesyłać na adres e-mail: praca@valvex.com

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą przy ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818 NIP 7350024499 REGON 490399956 ( dalej zwana: „Valvex”). Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystywanie danych osobowych w sposób bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Przesyłając do Valvex S.A.CV lub list motywacyjny obejmujący dane osobowe w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów Kodeksu pracy (art. 22[1] § 1 kp), wyrażam w ten sposób zgodę na ich przetwarzanie przez Valvex S.A.W szczególności mogą to być dane takie jak informacje dotyczące płci, numeru telefonu, adresu email, fotografii, adresu IP stacji roboczej. Dane te są przetwarzane przez Valvex S.A. na potrzeby realizacji procesu rekrutacyjnego w Valvex S.A. z siedzibą w Jordanowie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO)

Oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest z mojej strony dobrowolne, zostałem poinformowany o prawie odmowy jej udzielenia oraz prawie jej wycofania, a wszelkie zapisy w niej zawarte są dla mnie jasne i w pełni zrozumiałe. Jestem świadomy(a) tożsamości administratora moich danych osobowych oraz zamierzonych celów przetwarzania tych danych.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@valvex.com