Opiekun handlowy - Vanseller

2 000 - 5 000 zł Zaskale 8 paź 2020
  • Lokalizacja Zaskale
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel

Firma Centrum LOK powstała w 2005 r. Jesteśmy importerem i dystrybutorem profesjonalnych produktów dla salonów fryzjerskich.

Miejsce pracy: Małopolska

Opis stanowiska, obowiązki:
- Obsługa klientów oraz aktywna sprzedaż profesjonalnych produktów fryzjerskich do salonów
- Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym obszarze
- Sprzedaż produktów bezpośrednio z samochodu
- Dbałość o dobre relacje z klientami
- Raportowanie sprzedaży oraz aktywna realizacja założeń sprzedażowych i marketingowych

Wymagania:
- Prawo jazdy kat. B
- Doświadczenie w pracy w handlu
- Dyspozycyjność
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Znajomość podstawowych standardów obsługi klienta

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Przyjazne środowisko pracy
- Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz system premiowy
- Samochód służbowy – Mercedes Sprinter oraz niezbędne narzędzia pracy
- Wysokiej jakości międzynarodowe produkty

CV: r.duczyminski@centrumlok.pl