Pracownik Produkcji/Operator maszyn

Myslenice 1 cze 2023
  • Lokalizacja Myslenice
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Poszukujemy osoby do pracy (również do przyuczenia) przy produkcji drutów i prętów stalowych w Myślenicach:

Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn produkcyjnych
- Obsługa magazynu

Oczekujemy:
- Samodzielności i dokładności
- Zaangażowania
- Umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami i elektronarzędziami

Oferujemy:
- praca jednozmianowa w godzinach pn-pt 7.30-15.30
- atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w przyjaznej atmosferze

Aby aplikować na powyższe stanowisko, prosimy wysłać CV na adres

biuro@dekormet.pl

lub kontakt telefoniczny

tel. 12 272-32-95 (informacja w godz. 8.00 do 18.00)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).