Praca/Pracownik magazynowy

Jawornik 21 gru 2023
  • Lokalizacja Jawornik
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Magazynier
Opis

Firma Dudistal poszukuje osób do pracy na stanowisku:

- Magazynier,
- Spawacz,
- Ślusarz.

Zakres obowiązków:
- Posługiwanie się podstawowymi elektronarzędziami,
- Prace związane z pakowaniem i wysyłką towaru.

Oczekujemy:
- Zaangażowania,
- Odpowiedzialności,
- Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę godzinową,
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat,
- Praca od zaraz,
- Przyjazną atmosferę pracy,
- Możliwość nauki, rozwoju i awansu.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres: biuro@dudistal.eu lub kontakt telefoniczny: 669 799 888 i 502 365 792

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: „ Zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych ustawy z dnia 10 maja 2018 roku (Dz. U. 2018 poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji ” .

Zakład znajduje się na terenie Fabryki mebli Ryś w Jaworniku.