Rejestratorka Medyczna

Dobczyce, Wiśniowa 26 cze 2020
  • Lokalizacja Dobczyce, Wiśniowa
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Biuro i administracja

Jesteśmy nowoczesną placówką medyczną, świadczącą kompleksową opiekę medyczną . W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis Stanowiska:
- Przyjmowanie zgłoszeń pacjentów i ustalanie terminów świadczenia usług zdrowotnych w placówce
medycznej
- Rejestrowanie i wyznaczanie terminów badań w zależności od potrzeb pacjenta i wskazań lekarskich
- Prowadzenie rejestru dokumentacji zdrowotnej pacjentów w formie elektronicznej i papierowej
- Przyjmowanie zgłoszeń na wizyty domowe
- Doradzanie pacjentom przy wyborze specjalisty i terminów wizyt lekarskich, kierowanie do właściwych
gabinetów.
- Przedstawienie pacjentom oferowanych usług przez Specjalmed
- Udostępnianie dokumentacji pacjentom
- Współpraca z lekarzami i pielęgniarkami na terenie placówki
- Sporządzanie okresowych sprawozdań

Oczekiwania:
- Wykształcenie średnie
- Obsługa komputera MS Office, oraz podstawowych urządzeń biurowych
- Silne nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
- Umiejętność budowania pozytywnych relacji zarówno z personelem jak i pacjentami
- Samodzielność, odpowiedzialność , umiejętność rozwiązywania problemów i reagowania w trudnych
sytuacjach

Oferujemy:
- Ambitną, interesującą pracę
- Odpowiedzialne stanowisko
- Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
- Stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie

Kontakt e-mail: dominika.haja@specjalmed.pl tel. 501-696-703