Monter konstrukcji stalowych/drewnianych

Myślenice 13 cze 2021
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Zakład produkcyjny Polplast-Polska z siedzibą w Myślenicach aktualnie poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowiskach:

Wymagania:
• znajomość rysunku technicznego warsztatowego,
• praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich
• umiejętność obsługi elektronarzędzi
• wykonywanie prac zgodnie z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną,
• umiejętność pracy w zespole
• dyspozycyjność, komunikatywność
• dobra organizacja pracy
• zdolności manualne
• zaangażowanie na stanowisku pracy

Opis stanowiska:
• montaż wygrodzeń, barier oraz lekkich konstrukcji stalowych,
• szlifowanie i obróbka metali
• cięcie i montaż konstrukcji drewnianych
• malowanie stalowych elementów
• praca od poniedziałku do piątku godz. 6:00 - 14:00

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie - na umowę o pracę i pełen etat,
• pracę z ciekawymi projektami,
• bogaty pakiet socjalny (paczki okolicznościowe, bony świąteczne, karta MultiSport, pakiety Medicover,
• zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive,
• atrakcyjny system premii miesięcznych i kwartalnych.

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Polplast Polska Sp. z o.o.
ul. Burmistrza Andrzeja Marka 8,
32-400 Myślenice

polplast@polplast-polska.com.pl