Nauczyciel / korepetytor

31 - 60 zł Myślenice 6 wrz 2021
  • Lokalizacja Myślenice
  • Wymiar pracy Inny
  • Branża Nauczyciele i edukacja
  • Rodzaj umowy Inna
Opis

?POSZUKUJEMY KOREPETYTORÓW/NAUCZYCIELI ?‍?

? matematyki, ?
? chemii, ?
? fizyki. ?

Forma zatrudnienia:
♦️ pełen etat (umowa o prace lub umowa zlecenie),
♦️ nie pełen etat (wskazane przez nauczyciela dni tygodnia, możliwość pracy
również w soboty, elastyczny grafik pracy).

Preferowane wykształcenie: matematyka, fizyka, chemia, informatyka oraz inne kierunki ścisłe.

Chętnie zatrudnimy osoby, które:

♦️ ukończyły studia licencjackie i chcą odbyć staż lub szukają pracy na stałe,

♦️ w trybie stacjonarnym/zaocznym zdobywają/będą zdobywać tytuł magistra, a
ukończyły już studia licencjackie na wyżej podanych kierunkach,

♦️ ukończyły studia magisterskie i chcą odbyć staż lub szukają pracy na stałe.

Nie wykluczamy współpracy z osobami bez stopnia licencjatu.

Doświadczenie:
Wymagamy aby osoby ubiegające się o pracę, miały wstępne (korepetycje prywatne) doświadczenie w udzielaniu korepetycji i robiły to już wcześniej z powodzeniem. Nie szukamy osób, które nigdy nie uczyły/udzielały korepetycji i chcą się sprawdzić.

Szkolimy naszych pracowników w zakresie: wymagań edukacyjnych, standardów egzaminacyjnych, podstaw programowych. Przygotowujemy ich do prowadzenia grup, jak i wspieramy w pracy bieżącej.

Zakres obowiązków:
♦️ prowadzenie korepetycji indywidualnych,
♦️ prowadzenie zajęć grupowych (2 do 8 osobowych).
Zakres obowiązków będzie zależał od indywidualnych predyspozycji, upodobań i doświadczenia korepetytora/nauczyciela.

Kwalifikacje:
Prowadzenie korepetycji na poziomie:
♦️ szkoły podstawowej,
♦️ matury podstawowej,
♦️ mile widziany poziom licealny rozszerzony.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
tel: 506 332 310 ?☎️
e-mail: szkolamobius@gmail.com?
www.szkolamobius.pl