Zatrudnię Specjalistę w Dziale Analizy Cen

4 129 - 6 256 zł Myslenice 12 kwi 2020
  • Lokalizacja Myslenice
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel
Opis

Specjalista w Dziale Analizy Cen

Zakres obowiązków:
- Analiza cen oraz kalkulacja cenników
- Analizowanie/ uzupełnianie/ tworzenie pakietów rabatowych
- Współpraca z działem sprzedaży w zakresie ustalania cen indywidualnych dla klientów krajowych lub exportowych.
- Identyfikację różnych czynników cenotwórczych oraz kosztowych decydujących o efektywności sprzedaży,

Pracując u nas możesz liczyć na:
- Zatrudnienie w nowoczesnej firmie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, ekonomia, analiza finansowa, finanse i rachunkowość),
- Doświadczenie na pokrewnym stanowisku powyżej 1 roku,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- Biegła znajomość MS Office (w szczególności MS Excel),

Cechy charakteru:
- Jesteś osobą samodzielną i dobrze organizującą swój czas pracy,
- Charakteryzujesz się odpowiedzialnością za powierzone zadania,
- Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia.

Pamiętaj na tym stanowisku możesz rozwijać swoją karierę zawodową.

Aplikacja na stanowisko Specjalista w Dziale Analizy cen i Sprzedaży powinna zawierać:
Życiorys zawodowy (CV) mile widziany list motywacyjny

Wynagrodzenie Brutto: od 4 129 do 6 256 zł
Wynagrodzenie Netto: od 3 000 do 4 500 zł

CV proszę wysyłać na: rekrutacja@bepco.pl

Proszę o umieszczenie poniższej klauzuli w wysyłanym CV

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

rekrutacja@bepco.pl