Poszukujemy Pracowników Budowlanych, głównie zabudowy KG. i ocieplenia

Krzywaczka 12 cze 2021
  • Lokalizacja Krzywaczka
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Budowa, remonty i fizyczna

Poszukujemy Pracowników Budowlanych, głównie i zabudowy KG. i ocieplenia.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie adaptacji poddasza
- wykonywanie ocieplenia budynków
- inne pracę budowlane

Wymagania:
- umiejętność pracy
- odpowiedzialność za wykonywane roboty
- dyspozycyjność, obowiązkowość, dokładność, chęci do pracy
- brak nałogów
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

- Doświadczanie jest mile widziane, jeśli jednak nie masz, nic się nie martw nauczymy Cie wszystkiego.

Oferujemy:
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
- transport na budowę ( Małopolska Krakow i okolice
- pełne zaplecze sprzętowe
- przestrzeganie zasad BHP
- ciągłość robót
- szkolenia z technologii wykonywanych robót

Więcej informacji pod numerem 607 57 58 56