Operator prasy

Myślenice 26 mar
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Zakład produkcyjny Polwell-Polska z siedzibą w Myślenicach aktualnie poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

• zmiana narzędzi na prasach (mimośrodowa, hydrauliczna)
• przygotowanie i uruchamianie procesów produkcyjnych na prasach (tłoczenie)
• realizacja zleceń produkcyjnych
• kontrola wykonanych elementów
• czynny udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych i technicznych
• utrzymanie właściwego stanu technicznego wykrojników w ciągu produkcyjnym
• dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń peryferyjnych

Wymagania:

• zaangażowanie do pracy
• chęć nauki i rozwoju
• mile widziane doświadczenie w pracy na prasach
• mile widziane wiedza dot. budowy i obsługi technicznej wykrojników postępowych

Oferujemy:

• praca od zaraz
• długotrwałe zatrudnienie
• pełny etat
• pakiet Medicover po 3 miesiącach pracy

Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie aktualnego CV na recepcji zakładu lub wysłać na adres mailowy: polwell@polwell-polska.com.pl

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Polwell Polska Sp. z o.o.
ul. Burmistrza Andrzeja Marka 4,
32-400 Myślenice, Polska

polwell@polwell-polska.com.pl

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj