Staż i praca w IT - agencja reklamy, pracownia IT i kafejka internetowa

3 000 zł Myślenice 24 sty 2020

Poszukujemy osób w wieku x>15 lat do poprowadzenia kafejki internetowej i pracowni IT w Centrum Społecznego Rozwoju "Kotownia" oraz pracy w reklamie i IT w agencji AdAstra po serii 2 tygodniowych szkoleń i warsztatów w ramach 2 miesięcznego stażu.

Możliwość pracy w zmianach 8.00 - 15.00 i 15.00 - 22.00.

Staże są płatne 500-1500 zł wg. efektów a etat x>3000 zł.

Zadania:

- prowadzenie kafejki internetowej dla Seniorów
- pomoc w organizacji warsztatów w pracowni IT
- pomoc w organizacji szkoleń zawodowych z IT
- praca w reklamie i IT w ramach agencji AdAstra

Wymagania:

- podstawowe umiejętności obsługi komputera i MS Office
- otwartość na uczenie się nowych umiejętności reklamy i IT

Mile widziane:

- serwis PC, znajomość sieci LAN, programowanie PLC z Arduino
- tworzenie stron WWW, programowanie front-end i back-end
- prowadzenie fanpage, reklam w Google, projektowanie grafik
- organizacja akcji promocyjnych i wydarzeń edukacyjnych

Umiejętności te będą możliwe do zdobycia podczas szkoleń.

CV z adnotacją o RODO prosimy przesyłać na adresy e-mail:

biuro@ad-astra.pl
biuro@thinkville.pl

Zapraszamy na szkolenia i warsztaty w ferie dla poznania nas.

W godzinach pracy poza prowadzeniem kafejki internetowej i pracowni IT w ramach W CSR "Kotłownia" jest praca dla agencji reklamowej AdAstra. Aby pracować w IT musisz przejść różne szkolenia może nie od podstaw ale jednak i wybrać w czym się czujesz najlepiej. Na początku możemy zacząć od poznania usług IT aby móc je oferować i koordynować. Następnie są szkolenia IT i reklamowe.

W zależności od efektów płacimy 500 - 1500 zł netto plus pakiet szkoleń o wartości 50 - 200 zł każde z nich a po specjalizacji x>3000 zł netto na umowie cywilnej a docelowo umowie o pracę.