Księgowa

Myślenice 9 lip 2022
  • Lokalizacja Myślenice
  • Branża Produkcja

Zakład produkcyjny Polwell Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Myślenicach, zajmujący się przetwórstwem tworzyw sztucznych, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KSIĘGOWA

Oczekiwania:
• wykształcenie z zakresu rachunkowości lub finansów,
• doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółki prawa handlowego,
• praktyczna znajomość przepisów VAT, CIT i transakcji międzynarodowych,

Zakres obowiązków:
• prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o.,
• rozliczanie JPK_VAT7M,
• księgowanie faktur w tym: importowych, WNT, WDT,
• sprawozdawczość GUS,
• rozliczanie płatności w walutach obcych,

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Pełny etat,
• Pakiety Medicover, Multisport po 3 miesiącach pracy,
• Praca w miłej i przyjaznej atmosferze,

Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie aktualnego CV na adres mailowy: rekrutacja@polwell-polska.com.pl