Praca dorywcza, etykietowanie produktów

Myślenice 16 gru 2019
Opis

POMOC W ZADANIACH MAGAZYNOWYCH

Firma NETFOX z siedzibą w Myślenicach przy ul. Kazimierza Wielkiego 58, zatrudni do pomocy w pracach magazynowych.
Praca o charakterze dorywczym w ramach 1/4 do 3/4 etatu, nie wymagająca przemieszczania ciężkich przedmiotów.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie:
- etykietowanie produktów
- konfekcjonowanie
- pomoc w obsłudze zamówień
- przygotowywanie produktów do wysyłki

Od osób zainteresowanych pracą oczekujemy:
- sprawności manualnej
- dokładności,
- dobrej organizacji pracy własnej,
- silnej motywacji do pracy,
- uczciwości i odpowiedzialności,
- mile widziani studenci/osoby uczące się

Osobie zatrudnionej na w/w stanowisku oferujemy:
- pracę w młodym zespole w miłej atmosferze,
- pracę od zaraz,
- elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych tekst jednolity:Dz. U. z 2002r. Nr101, poz. 926 ze zm. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia proszę przesyłać na: praca@netfox.pl
TEL. 506481002