Pracownik Produkcji

Myślenice 7 paź 2021
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja
Opis

Miejsce pracy: Myślenice

Stanowiska:
1. Ślusarz
2. Tapicer

2. Spawacz
Obowiązki:
• Praca w dziale Produkcji Sprzętu Sportowego
• Spawanie metodą MIG/MAG
Miejsce pracy:
Zakład Produkcyjny SPORT PLUS, ul. Drogowców 9, Myślenice.

3. Ślusarz
Obowiązki:
• Wykonywanie operacji technologicznych (obsługa piły, wiertarki, maszyn do gięcia i do obróbki skrawaniem)

Nasze oczekiwania:
- wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność
- dyspozycyjność

Dodatkowe atuty:
- doświadczenie w pracy ślusarskiej, tapicersko-stolarskiej lub instalacyjno-montażowej.
- umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:
- interesującą, odpowiedzialną pracę
- atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia
- praca w pełnym wymiarze godzin.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 603 630 352, e-mail: szymon.niepsuj@sportplus.pl.

szymon.niepsuj@sportplus.pl