Praca

Myślenice 14 lis 2019
Opis

PRACA W MYŚLENICACH

Firma Dudistal zatrudni pracownika

Specyfikacja pracy: obróbka metalu, prace magazynowe

Zakres obowiązków:
- o bsługa zgrzewarek ,
- o bsługa piły taśmowe j,
- posługiwanie się podstawowymi elektronarzędziami,
- prace związane z pakowaniem i wysyłką towaru.

Oczekujemy:
- z aangażowania ,
- odpowiedzialności,
- umiejętności pracy w zespole.
* Mile widziane u prawnienia do obsługi wózków widłowych .

Oferujemy:
- a trakcyjn ą stawk ę godzinow ą,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat,
- p racę w przyjaznej atmosferze .

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres:
biuro@dudistal.eu lub kontakt telefoniczny: 669 - 799 - 888

W CV p rosimy o dopisanie klauzuli:
„ Zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych ustawy z dnia 10 maja 2018 roku (Dz.
U. 2018 poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwa rzanie moich danych osobowych dla
potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji ” .

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj