Sprzedawca

Myślenice 23 gru 2021
  • Lokalizacja Myślenice
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel
Opis

Poszukujemy kandydatów/ kandydatki na stanowisko - SPRZEDAWCA
Praca w siedzibie firmy – Myślenice ul.Słowackiego 98
Zakres obowiązków:
- bezpośrednia obsługa klienta: dobór i sprzedaż części do
samochodów w oparciu o dostępne katalogi
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- utrzymywanie kontaktów z klientami

Wymagania:
- Doświadczenie w branży motoryzacyjnej (np. jako Sprzedawca, Mechanik, Doradca Serwisowy) - mile widziane
- Dobra znajomość części samochodowych lub zainteresowanie
branżą motoryzacyjną
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- Wysoka dynamika działania i zaangażowanie w powierzone
zadania
- Doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania
priorytetów
- Komunikatywność
- Uczciwość
- Dyspozycyjność, samodzielność
- Punktualność
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Przyjazną atmosferę w młodym zespole
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i
wykonywanej pracy ( Podstawa + prowizja od sprzedaży )
- Umowa o pracę, pełny etat.

CV proszę przesyłać na adres: mmkmoto.biuro@gmail.com z dopiskiem " SPRZEDAWCA"

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej