Kucharz

3 000 zł Kraków 5 paź 2019
  • Lokalizacja Kraków

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy „POD KAMIENNIKIEM”, oferuje wysokiej jakości zakwaterowanie. Tworzymy swoim pracownikom przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą doskonalić swoje umiejętności zawodowe.
Aktualnie do naszego ośrodka w Porębie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kucharz

Obowiązki:
· realizacja zamówień nie tylko standardowych dań
· realizacja zleceń konferencyjnych o niebagatelnej i niesztampowej prezentacji oraz niepowtarzalnym smaku .
· dbałość o przestrzeganie procedur HACCP

Jeżeli:
· Jesteś komunikatywny i otwarty na ludzi
· Potrafisz odnaleźć się w trudnych sytuacjach i umiesz pracować pod presją czasu
· Jesteś odpowiedzialny i samodzielny
· Posiadasz doświadczenie w gastronomii
· Jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w systemie zmianowym
· Posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
· Potrafisz zachować dyscyplinę w utrzymaniu porządku i higieny pracy
· Chcesz należeć do zespołu tworzącego najlepszy ośrodek wypoczynkowy w okolicy

Dołącz do nas! Razem odkryjemy świat pełen nowych możliwości!

My zapewniamy:
· Pracę w cichym, spokojnym Ośrodku,
· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
· Atrakcyjny system szkoleń i wynagrodzeń,
· Dodatkowe benefity dla pracowników,
· Istnieje możliwość zakwaterowania (warunki do uzgodnienia).

Kwota wynagrodzenia do ustalenia