Ogłoszenia »

PRACA w sklepie internetowym SKLEP ODZIEŻOWY Megabrand

Myślenice 4 godz.
  • Lokalizacja Myślenice

Co oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Przyjazną atmosferę,
Praca od poniedziałku do piątku,
Miejsce pracy: Myślenice.

Zakres obowiązków:

Przygotowanie oraz wystawienie aukcji,
Kontrolowanie już wystawionych aukcji,
Obróbka graficzna zdjęć,
Obsługa konta allegro,
Przygotowanie towaru do wysyłki,
Rozwój, wdrażanie nowych pomysłów.

Wymagania:

Znajomość allegro
Znajomość programów komputerowych (Microsoft Office: Word, Excel)
Umiejętność organizacji własnej pracy, samodzielność
Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowaniu przydzielanych zadań

Mile widziana znajomość obsługi programów graficznych – Gimp / Photoshop.
Interesuje nas osoba na stałe, której zależy na dłuższej pracy.
Wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania.
Prosimy o zgłaszanie się osób z odpowiednią wiedzą lub predyspozycjami.

CV proszę kierować na adres mailowy:
shopingoutlet@op.pl
Tel: 517 504 852

Kontaktując się, powołaj się na Miasto-info.pl

517 504 xxx Pokaż

Wyślij wiadomość email