Magazynier-Sprzedawca Myślenice

Myślenice 3 wrz 2019

Firma SEKTOR działająca od 1998r w branży sprzedaży materiałów do stolarki okiennej i drzwiowej poszukuje osoby na stanowisko sprzedawca/magazynier.

zakres obowiązków:

· przyjmowanie towaru, kontrola ilości i dokumentów od dostawców

· wykładanie towaru na półkach, dbanie o porządek na sklepie i magazynie

· obsługa klienta.

· obsługa komputera (wystawianie faktur w programie Subiekt GT)

Wymagania:

· mile widziane doświadczenie w branży i znajomość materiałów budowlanych i wykończeniowych.

· umiejętność pracy w zespole.

· Zaangażowania i chęci do pracy

· Obsługa komputera w zakresie podstawowym

· Prawo jazdy kat B

Oferujemy :

-Pracę na pełny etat

-Umowę o pracę

-Stabilne zatrudnienie w firmie będącej na rynku od 21 lat

-Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji - CV na adres e-mail sektor.wektor@gmail.com

Lub o kontakt telefoniczny kom 724206800 , 12 274 07 90

· Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.