Zatrudnię sprzedawcę

Od 3 600 zł Myślenice 4 lis 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel

Poszukujemy pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca w Myślenicach.

Praca dwuzmianowa.

Wymagania:
- uczciwość
- punktualność
- sumienność
- pozytywne usposobienie i podejście do klienta
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- książeczka sanitarno - epidemiologiczna bądź chęć jej wyrobienia.

Obowiązki:
- obsługa klienta
- obsługa kasy fiskalnej
- dokładanie towaru
- dbanie o porządek na sklepie i magazynie
- dbanie o ekspozycje towaru

Oferujemy:
- umowę na cały etat
- przyjazną atmosferę pracy
- wynagrodzenie zawsze na czas
- bony na święta

Kontakt telefoniczny w godzinach 7:00 - 15:00, lub mailowo: wiejskikredens@gmail.com

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883''