Valvex S.A. Pracownik magazynu

Jordanów/powiat suski 14 lut 2020
  • Lokalizacja Jordanów/powiat suski
  • Branża Magazynier

Valvex S.A. wiodący producent armatury sanitarnej i instalacyjnej w kraju i zagranicą.
Lider we wdrażaniu nowości, w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNU
/ wydz. Magazyn /
(miejsce pracy Jordanów, pow. suski)

Zadania:
• Dokonywanie załadunku i rozładunku towaru.
• Kontrola wydawanego i przyjmowanego materiału.
• Uczestnictwo w inwentaryzacjach.
• Dbanie o właściwe składowanie materiałów.
Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie na pokrewnym stanowisku.
• Mile widziane również uprawnienia na wózki widłowe.
• Dyspozycyjność, zaangażowanie.

Oferujemy:
• Naukę nowego zawodu.
• Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę.
• Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny i zróżnicowany system premiowy.
Więcej o nas dowiesz się na naszej stronie www.valvex.com oraz pod numerem 18 2693375.
Aby Twoja kandydatura mogła być wzięta pod uwagę przeczytaj poniżej:
Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą przy ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818 NIP 7350024499 REGON 490399956 ( dalej zwana: „Valvex”). Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystywanie danych osobowych w sposób bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami. Możecie się skontaktować z nami w każdej chwili pod adresem: e-mail: rodo@valvex.com

W celu przeprowadzenia rekrutacji, prosimy o zamieszczenie co najmniej pierwszej lub obu poniższych klauzul, zgodnie ze swymi preferencjami, dla udziału w jednym lub wielu prowadzonych przez nas naborach:

Jeden nabór
Przesyłając do Valvex S.A.CV lub list motywacyjny obejmujący dane osobowe w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów Kodeksu pracy (art. 22[1] § 1 kp), wyrażam w ten sposób zgodę na ich przetwarzanie przez Valvex S.A.W szczególności mogą to być dane takie jak informacje dotyczące płci, numeru telefonu, adresu email, fotografii, adresu IP stacji roboczej. Dane te są przetwarzane przez Valvex S.A. na potrzeby realizacji procesu rekrutacyjnego w Valvex S.A. z siedzibą w Jordanowie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO)
Oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest z mojej strony dobrowolne, zostałem poinformowany o prawie odmowy jej udzielenia oraz prawie jej wycofania, a wszelkie zapisy w niej zawarte są dla mnie jasne i w pełni zrozumiałe. Jestem świadomy(a) tożsamości administratora moich danych osobowych oraz zamierzonych celów przetwarzania tych danych.

Wiele naborów
Przesyłając do Valvex S.A.CV lub list motywacyjny obejmujący dane osobowe w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów Kodeksu pracy (art. 22[1] § 1 kp), wyrażam w ten sposób zgodę na ich przetwarzanie przez Valvex S.A.W szczególności mogą to być dane takie jak informacje dotyczące płci, numeru telefonu, adresu email, fotografii, adresu IP stacji roboczej. Dane te mogą być przetwarzane w bieżącym naborze, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Valvex S.A. z siedzibą w Jordanowie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

„Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Valvex S.A. Valvex S.A.Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”