Specjalista ds. realizacji zamówień

Myślenice 6 wrz 2019

Poszukujemy rzetelnej osoby na stanowisko Specjalista ds. realizacji zamówień. Chcielibyśmy powierzyć Ci zarządzanie zamówieniami od momentu ich przyjęcia do finalnej realizacji. Brzmi interesująco? Poniżej znajdziesz trochę szczegółów, o tym, kogo poszukujemy. Pamiętaj, że to uogólniony opis stanowiska - nie musisz dokładnie wpasować się w wytyczne. Jeśli uważasz, że spełniasz większość poniższych założeń - koniecznie wyślij do nas swoje zgłoszenie!

Zakres zadań:

- Kompleksowa obsługa zamówień - przyjmowanie, rejestracja i składanie zapotrzebowania do dostawców.
- Raportowanie działań i sprawna komunikacja z innymi działami w zakresie realizacji zamówień klientów.
- Odpowiedzialność za obieg faktur i dokumentów.
- Wystawianie dokumentów handlowych.
- Monitorowanie zamówień, ścisła współpraca z Logistyką i Magazynem.
- Kontrola dokumentacji handlowej, sporządzanie raportów sprzedaży.
- Obsługa zadań administracyjnych związanych z zarządzaniem zamówieniami oraz zapewnienie ciągłości i terminowości ich realizacji.

Wymagania:

- Umiejętność szybkiego uczenia się oraz przyswajania i wykorzystywania nowych informacji
- Rzetelne realizowanie powierzonych zadań i dbałość o szczegóły.
- Dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina
- Podstawowa znajomość języka angielskiego.
- Wysokie zdolności analityczne i umiejętność integracji danych pochodzących z różnych źródeł.
- Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu finansowo-księgowego.
- Doświadczenie w obszarze e-commerce lub na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy.
- Dużą samodzielność w działaniu - jesteśmy ciekawi Twoich pomysłów.
- Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu.
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
- Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
- Pracę w systemie jednozmianowym.
- Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.

Więcej informacji na temat zakresu zadań i wymagań znajdziesz na bezpośrednio w ogłoszeniu:

Aplikację na stanowisko można przesyłać za pomocą formularza na stronie internetowej lub wysyłając swoje CV bezpośrednio na praca@netfox.pl