Pracownik gospodarczy - ogrodnik

Myślenice 26 lis 2021
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Pozostałe oferty
Opis

Poszukujemy
PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO - OGRODNIKA
z zamiłowaniem i pasją do pracy w tym zawodzie.

Miejsce pracy: Myślenice

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane)
• Praktyczna znajomość roślin i drzew oraz zasad ich pielęgnacji
• Umiejętność obsługi sprzętu ogrodniczego
• Dyspozycyjność
• Prawo jazdy

Obowiązki:
• Pielęgnacja ogrodu i terenów zielonych wokół domu
• Wykonywanie prac ogrodniczych
• Dbanie o podległe sprzęty i urządzenia

Oferuje:
• Umowa o pracę – pełny etat
• Godziny pracy 7-15 (pon-pt)
• Pakiet socjalny

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny
12 652 55 04 lub wysłanie CV na adres rekrutacja@tfkable.com

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji
na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce https://www.tfkable.com/kariera.html

CV proszę przesłać na adres rekrutacja@tfkable.com