Dietetyk

Myślenice 7 sty 2020

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Myślenicach poszukuje pracownika na stanowisko:
DIETETYK

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka Naturhouse jest opieka nad klientami polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety i suplementacji oraz motywacji do osiągania założonych celów. Dietetyk Naturhouse jest również odpowiedzialny za prawidłowe i efektywne funkcjonowanie Centrum.

Obowiązki:

- współpraca z klientami zgodna ze standardami firmy Naturhouse
- układanie, prowadzenie i nadzorowanie kompleksowych kuracji
weryfikacja efektów klienta na cotygodniowych wizytach
- motywowanie go do osiągania założonych celów
- efektywne kierowanie placówką oraz jej utrzymanie na poziomie zgodnym z wytycznymi Naturhouse
- budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami
- dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych
- udział w tworzeniu materiałów merytorycznych dla marki Naturhouse

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka)
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
- zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu
- dobra organizacja czasu pracy
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku
- pracę na pełny etat
- umowę o pracę
- wynagrodzenie (część stała + premia)
- bezpłatne szkolenia specjalistyczne
- możliwość rozwoju zawodowego
- miłą i przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres myslenice.3maja@naturhouse-polska.com z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych”.

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

myslenice.3maja@naturhouse-polska.com