Przedstawiciel handlowy

Jawornik 16 lip 2019
  • Lokalizacja Jawornik
Opis

OBOWIĄZKI:
-realizacja planów sprzedaży
-aktywne pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów,
-umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji handlowych,
-monitorowanie potrzeb klientów
-aktywny udział w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
-raportowanie z podjętych działań

WYMAGANIA:
-BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
-wykształcenie minimum średnie,
-doświadczenie w handlu,
-bardzo dobra organizacja pracy własnej,
-samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
-umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia,
-prawo jazdy kat. B,
-dobra znajomość obsługi komputera,
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
-dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów za granicę

OFERUJEMY:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-możliwość rozwoju zawodowego
-atrakcyjne warunki zatrudnienia - wynagrodzeni podstawowe + BONUSY

prosimy o kontakt od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU w godz. od 8-16