Pracownik produkcji

3 500 - 4 450 zł Myślenice 6 lut 2022
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

TELE-FONIKA KABLE S.A. specjalizuje się w produkcji kabli i przewodów. Polska firma zatrudniająca 2500 pracowników. Firma z długoletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku. SOLIDNY PRACODAWCA.
Poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - Operator maszyn i urządzeń kablowych
miejsce pracy: Myślenice ul. H. Cegielskiego 1

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - PRACA DO PRZYUCZENIA

ZADANIA NA STANOWISKU:
- praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów po wstępnych szkoleniach stanowiskowych
- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych - kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu

Opis stanowiska dla linii produkcyjnej:
1. Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Przygotowanie i przezbrojenia linii do produkcji zgodnie z zleceniem SAP (systemem operacyjnym TF)
• Przygotowanie i zmiana surowców produkcyjnych potrzebnych do produkcji
• Wymiana narzędzi i ustawienie procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcją technologiczną
• Nadzór nad procesem produkcyjnym
2. Kontrola jakości.
• Sprawdzenie parametrów produkcyjnych zgodnie z instrukcją technologiczną
• Dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów
3. Obsługa systemu SAP (systemem operacyjnym TF).
• Rejestracja produkcji w systemie SAP i książce stanowiskowej
• Kontrola i zapis parametrów produkcyjnych w systemie SAP i książce stanowiskowej
4. Na liniach produkcyjnych zadania obejmują.
• Realizacje zadań zgodnie z planem produkcji przekazanym przez przełożonego
• Przestrzeganie przepisów BHP
• Zgłaszanie ewentualnych problemów, awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na stanowisku pracy
• Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

NIEZBĘDNE KOMPETENCJE:
• sprawność fizyczna
• doświadczenie w pracach technicznych
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• odpowiedzialność i sumienność
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice

OFERUJEMY:
• praca w stabilnej firmie
• zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę
• zmianowy system pracy (3 zmiany w ruchu ciągłym – 4 brygady)
• bogaty pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi, pożyczki…)
• wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na stanowisku
• premiowy system wynagradzania

Przy pełnym zaangażowaniu pracownika i braku absencji wynagrodzenie na poziomie 4450 zł brutto / m-c.
Minimalne gwarantowane wynagrodzenie na stanowisku to 3500 zł brutto.

Zainteresowani mogą przesłać CV na adres rekrutacja@tfkable.com

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA

Będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.
„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce www.tfkable.com/kariera.html”

rekrutacja@tfkable.com