Główny mechanik serwisu

Raciechowice 21 gru 2021
  • Lokalizacja Raciechowice
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Mechanik, blacharz i lakiernik

Firma Bętkowski Service rozpoczęła swoją działalność już w 1998 roku. Przez lata obecności na rynku stale poszerza asortyment dostępnych produktów.
Firma stawia sobie za cel przygotowanie kompleksowej oferty dla tych, którzy profesjonalnie zajmują się utrzymaniem nawierzchni trawiastych na obiektach sportowych i polach golfowych, jak również obsługują tereny komunalne w miastach.

Firma Bętkowski Service poszukuje osoby na stanowisko:
GŁÓWNY MECHANIK SERWISU

Wymagania:
• umiejętność zarządzania zespołem
• minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku
• doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi
• umiejętność organizowania i nadzorowania pracy podległego
zespołu
• umiejętność ustalania priorytetów

Zakres obowiązków:
• kontrola nad prawidłowym przebiegiem napraw
• koordynacja napraw serwisowych
• koordynacja planów serwisu
• nadzór nad przydzieloną kadrą mechaników

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
• dodatek za dojazd do miejsca pracy powyżej 30km
• niezbędne narzędzia do pracy
• możliwość rozwoju zawodowego

Miejsca pracy – Raciechowice

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: wiola@betkowski.pl
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

wiola@betkowski.pl

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj