Projektant/Konstruktor

Myślenice 13 sty
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Inżynieria i technika
Opis

Firma SPORTPLUS poszukuje osób na stanowisko:

Projektant/Konstruktor, Specjalista d/s technicznych

Zadania:
• Projektowanie wyrobów sportowych z zakresu wyposażenia obiektów sportowych.
• Przygotowanie produkcji (wykazy, zestawienia, zamówienia komponentów)
• Uzgodnienia techniczne, pomiary z natury.
• Przygotowanie materiałów techniczno-handlowych, (wizualizacje, karty techniczne, karty katalogowe).

Wymagania:
• Znajomość (lub gotowość do intensywnej nauki) systemów CAD/CAM/CAE: Autodesk Inventor, AutoCAD.
• Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe lub lub w trakcie technicznych studiów kierunkowych)
• Dobra organizacja pracy.
• Dokładność, skrupulatność.

Dodatkowe atuty:
• Znajomość (lub gotowość do intensywnej nauki) programów do obróbki grafiki i składu DTP: Corel Draw, Corel Photo Paint, Adobe inDesign.
• Znajomość języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: szymon.niepsuj@sportplus.pl.
W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 603 630 352.