Pomocnik Ustawiacza

Myślenice 26 mar
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Zakład produkcyjny Polplsat-Polska z siedzibą w Myślenicach aktualnie poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

• Zmiana form wtryskowych na maszynach,
• Uruchamianie procesów produkcyjnych na maszynach wtryskowych
• Regulacja procesu wtrysku
• Utrzymanie właściwego stanu technicznego form wtryskowych w ciągu produkcyjnym,
• Czynny udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych i technicznych na zmianie,
• Dbanie o stan techniczny maszyn i peryferii,

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie pracy na maszynach wtryskowych
• Zaangażowanie do pracy,
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• Chęć nauki i rozwoju

Oferujemy:

• Praca od zaraz,
• Długotrwałe zatrudnienie,
• Pełny etat,
• Dodatek do pracy w weekend,
• Pakiety Medicover i karta MultiSport po 3 miesiącach pracy,
• Dodatkowe premie uznaniowe dla zaangażowanych pracowników,

Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie aktualnego CV na recepcji zakładu,
lub wysłać na adres mailowy polplast@polplast-polska.com.pl z dopiskiem "Pomocnik Ustawiacza"

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Polplast Polska Sp. z o.o.
ul. Burmistrza Andrzeja Marka 8,
32-400 Myślenice

polplast@polplast-polska.com.pl