Konstruktor maszyn w dziale Automatyki

Myśłenice 15 kwi
  • Lokalizacja Myśłenice
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Zakład produkcyjny Polplast-Polska z siedzibą w Myślenicach aktualnie poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Konstruktor maszyn w dziale automatyki

Opis stanowiska pracy:

- konstruowanie nowych narzędzi, urządzeń i automatów w
nowych i obecnych procesach produkcji
- wybór komponentów oraz przygotowanie BOM dla projektów
- nadzór merytoryczny nad procesem montażu i uruchamianiem
systemów automatyzacji
- tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn
projektowych
-tworzenie specyfikacji pod zapytania ofertowe
-diagnozowanie problemów oraz usprawnianie pracy linii
produkcyjnych
-współpraca z producentami w zakresie specyfikowania maszyn i
urządzeń
-realizacje zleconych projektów zgodnie z założeniami oraz w
wyznaczonym terminie, ze wsparciem w ustalaniu koncepcji
nowych rozwiązań
- realizacja wdrażania zmian we współpracy z innymi działami

Cechy idealnego kandydata:

- znajomość zagadnień automatyki przemysłowej
- znajomość programów konstrukcyjnych: SolidWorks/ZW3d
- umiejętność konstruowania maszyn i urządzeń
- praktyczna wiedza z zakresu automatyki/mechaniki
- znajomość rysunku technicznego
- wykształcenie techniczne (mechanika i budowa maszyn lub
pokrewne)
-znajomość zagadnień z mechaniki
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy w grupie
- umiejętność i chęć szybkiego uczenia się
- zdolności analityczne i organizacyjne, kreatywność

Jeśli spełniasz powyższe wymagania a ponadto szukasz dla siebie nowych wyzwań i szans rozwoju to oferujemy Ci:

- stabilna pracę w oparciu o umowę o pracę oraz udział w
szkoleniach branżowych
- bogaty pakiet socjalny (paczki okolicznościowe, bony świąteczne,
karta MultiSport, pakiety Medicover)
- udział we wdrożeniach ciekawych unikalnych projektów w
zakresie integracji oraz automatyzacji procesów
- możliwość rozwoju w wdrażaniu aplikacji automatyki
- możliwość projektowania zautomatyzowanych narzędzi i
urządzeń produkcyjnych
- możliwość rozwoju w naszych strukturach
- możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów oraz
wdrażania nowych rozwiązań
- pracę w międzynarodowym środowisku umożliwiającą
codziennie wykorzystywanie języków obcych

Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie aktualnego CV z dopiskiem "Konstruktor maszyn w dziale automatyki" na recepcji zakładu lub wysłać na adres mailowy: kadry@polplast-polska.com.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Polplast Polska Sp. z o.o.
ul. Burmistrza Andrzeja Marka 8,
32-400 Myślenice

kadry@polplast-polska.com.pl