Młodszy specjalista d/s obsługi klienta

Myślenice 9 kwi
  • Lokalizacja Myślenice
Opis

Kim jesteśmy?
DynaFleet działa na polskim rynku nieprzerwanie od 2011 roku. Jesteśmy firmą z branży motoryzacyjnej, zajmującą się dostarczaniem rozwiązań dla flot. Głównym celem naszych działań jest optymalizacja czasu i kosztów utrzymania pojazdów firmowych oraz poprawa jakości usług świadczonych w serwisach.
Naszą firmę tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, które pracują jako specjaliści ds. obsługi klienta, specjaliści ds. likwidacji szkód komunikacyjnych, a także specjaliści ds. technicznych.

Kogo szukamy?
Młodszego specjalisty ds. obsługi klienta

Osób charakteryzujących się:
• zaangażowaniem i wysoką kulturą osobistą,
• komunikatywnością,
• umiejętnością efektywnej organizacji własnej pracy,
• komunikatywną znajomością języka angielskiego,
• umiejętnością pracy w zespole,
• umiejętnością obsługi komputera,
• dyspozycyjnością.

Co oferujemy:
• umowa o pracę,
• cykl wdrożeń i szkoleń produktowych,
• szerokie możliwości rozwoju,
• szkolenia rozwojowe,
• możliwość poznania branży motoryzacyjnej od środka,
• karta benefit,
• paczki świąteczne,
• imprezy integracyjne,
• przyjazną atmosferę w pracy i dobrą kawę.

Zakres obowiązków:
• obsługa klienta przez telefon (odbieranie telefonów od klientów),
• rejestracja zleceń w systemie,
• monitorowanie prawidłowego przebiegu umawiania klienta do serwisu,
• wsparcie działu technicznego w kontakcie z klientem,
• dbanie o dobry wizerunek firmy,
• drobne prace administracyjne.

Oferty proszę składać na adres - praca@dynafleet.pl
Dodatkowe pytania – 661 154 040 Lucjan Marondel

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji bardzo prosimy o zawarcie w CV następujących klauzul w zależności od dobrowolnej decyzji:
1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych przez DynaFleet Sp. z o.o., Jawornik 525, 32-400 Myślenice, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko __________________ z moim udziałem.
2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych przez DynaFleet Sp. z o.o., Jawornik 525, 32-400 Myślenice, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko _________________ z moim udziałem oraz w innych rekrutacjach w przyszłości.
Jednocześnie informuję, iż wyrażenie jednej z powyższych zgód na udział w rekrutacji jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej