Pracownik produkcji - Sypacz - obsługa produkcji detali z tworzyw sztucznych

Myślenice 25 mar 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Zakład produkcyjny Polwell Polska z siedzibą w Myślenicach aktualnie poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Sypacz

Opis stanowiska:

• Uzupełnianie surowca w podajnikach zasypów maszyn wtryskowych
• Przygotowywanie mieszanek surowców i barwników, zgodnie z wyznaczonymi proporcjami
• Obsługa peryferii maszyn wtryskowych - podajników surowca, barwnika, młynków, regulatorów temperatury wody
• Dbałość o czystość porządek na hali produkcyjnej i w obszarach okołoprodukcyjnych
• Wykonywanie drobnych prac okołoprodukcyjnych - dostarczanie palet, przewóz wyrobów gotowych itp.

WYMAGANIA:

• Gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym
• Sprawność fizyczna
• Umiejętność pracy w zespole.
• Dokładność, sumienność, uczciwość i zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

• Praca od zaraz,
• Długotrwałe zatrudnienie,
• Pełny etat,
• Pakiety Medicover po 3 miesiącach pracy,
• Praca w miłej i przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie aktualnego CV na recepcji zakładu lub przesłanie na adres mailowy: rekrutacja@polwell-polska.com.pl

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Polwell Polska Sp. z o.o.
ul. Burmistrza Andrzeja Marka 4,
32-400 Myślenice, Polska

rekrutacja@polwell-polska.com.pl