OPERATOR MASZYN EDM (ref. 2/09/2021)

Myślenice 30 paź 2021
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Firma produkcyjna w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów z tworzyw sztucznych na rynku międzynarodowym, do zakładu produkcyjnego w Myślenicach poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:
- obsługa drążarek EDM oraz WEDM
- znajomość obsługi drążarek Agie Charmilles będzie dodatkowym atutem
- bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej, praca na podstawie rysunków oraz modeli 3D

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
- umiejętność pracy z przyrządami pomiarowymi
- dokładność, samokontrola, dobra organizacja pracy własnej
- znajomość programu ZW3D, FIKUS będzie mile widziana

Oferujemy:
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w dynamicznie rozwijającym się dziale narzędziowni,
- możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
- pracę na nowych nowoczesnych maszynach
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, do negocjacji.

Aplikacje wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości prosimy przesyłać na adres: mateusz.czepiel@polplast-polska.com.pl

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Polplast Polska Sp. z o.o.
ul. Burmistrza Andrzeja Marka 8,
32-400 Myślenice

polplast@polplast-polska.com.pl

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj