Specjalista ds Kadr i Płac

Myślenice 14 paź 2021
  • Lokalizacja Myślenice
  • Branża Produkcja

Zakład produkcyjny Polwell Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Myślenicach, zajmujący się przetwórstwem tworzyw sztucznych, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

SPECJALISTA DS. KADR i PŁAC:

Oczekiwania:
• wykształcenie z zakresu administracji/finansów,
• doświadczenie w naliczaniu płac spółki produkcyjnej (system zmianowy),
• doświadczenie w prowadzeniu spaw kadrowych,
• praktyczna znajomość przepisów ZUS, prawa pracy,
• mile widziana znajomość R2Płatnik,

Zakres obowiązków:
• samodzielne naliczanie płac i rozlicznie pracowników ,
• odpowiedzialność za rozliczenie ZUS (w tym Płatnik),
• kompleksowe prowadzenia spraw kadrowych spółki ,

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Pełny etat,
• Pakiety Medicover, Multisport po 3 miesiącach pracy,
• Praca w miłej i przyjaznej atmosferze,

Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie aktualnego CV na adres mailowy: rekrutacja@polwell-polska.com.pl

Polwell Polska Sp. z o.o.
ul. Burmistrza Andrzeja Marka 4,
32-400 Myślenice, Polska