Konstruktor / Specjalista d/s Technicznych

Myślenice 14 mar
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Inżynieria i technika
Opis

Miejsce pracy: Myślenice (praca stacjonarna)

Zakres obowiązków:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie tworzenie dokumentacji technicznej oraz techniczno-handlowej, modelowanie trójwymiarowe, wizualizacja produktów.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie zaocznych studiów kierunkowych)
Dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów specjalistycznych CAD i DTP (Autodesk Inventor, Inventor Studio, AutoCAD, Corel Draw, Adobe Indesign)
Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z projektowaniem 3D (modelowanie trójwymiarowe, wizualizacja)
Znajomość podstaw DTP i grafiki komputerowej
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
Interesującą, odpowiedzialną pracę
Atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia
Praca w pełnym wymiarze godzin

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: info@pesmenpol.pl. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 697 971 335.