Pracownik biurowy

Myślenice 19 maj 2021
  • Lokalizacja Myślenice
  • Branża Biuro i administracja
Opis

Miejsce pracy: Zawada (koło Myślenic)

Opis stanowiska: Pracownik biurowy

Zakres obowiązków:

- prowadzenie dokumentacji

- przygotowywanie dokumentów

- obsługa zleceń spedycyjnych

- nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami

- negocjacje i realizacja kalkulacji cenowych

- zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na giełdach transportowych i branży transportowo - spedycyjnej mile widziane

- język angielski na poziomie komunikatywnym, mile widziana znajomość języka niemieckiego lub innego

- umiejętność pracy w zespole

- bardzo dobra organizacja pracy

- komunikatywność, zaangażowanie

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- niezbędne narzędzia pracy

- szkolenia

Rekrutacja do 14.05.2021 włącznie.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Cv prosimy przesyłać na adres : piotr.skowronek@trans-piotr.eu

Cv prosimy przesyłać na adres: piotr.skowronek@trans-piotr.eu

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj