Samodzielna Księgowa w Biurze Rachunkowym

Myślenice 17 wrz 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Finanse i księgowość

Biuro Rachunkowe zatrudni Samodzielną Księgową z doświadczeniem.
(księgowość uproszczona KPiR + ryczałt, bez ksiąg handlowych).

Zakres obowiązków to m.in.:
-> księgowanie faktur w systemie księgowym Comarch Optima (KPiR, Ryczałt, VAT)
-> sporządzanie deklaracji podatkowych
-> sporządzanie list płac
-> prowadzenie dokumentacji kadrowej
-> rozliczenia ZUS
-> prawidłowe utrzymanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji
->kontakt i współpraca z klientami biura oraz instytucjami tj. US, ZUS, GUS

Wymagania:

-> 2 lata pracy na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym
-> znajomość programu Płatnik, CDN Optima,
-> rzetelność, odpowiedzialność, terminowość
-> komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
-> umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

-> umowę o pracę na czas nieokreślony
-> elastyczny system czasu pracy
-> dobre warunki i narzędzia pracy
-> możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferty bez doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w biurze rachunkowym) nie będą rozpatrywane.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres biuro@biurojaguar.pl
Więcej informacji pod nr telefonu 721-012-116.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom. Gwarantujemy całkowitą poufność przesłanych informacji.