Poszukiwacz Kościołów do podgrzania :)

2 500 zł Myślenice 18 lis 2019

Tak się składa że Firma Grzejnikiszklane.pl również szuka w tych ciekawych czasach ludzi do pracy :)
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

do pozyskania klientów jakimi są parafie. :) serio ;)

obowiązki:
Umawianie przez telefon spotkań z księżmi, prezentacja na umówionych spotkaniach naszego systemu grzewczego oraz dokonanie pomiaru i wycenianie go.

Ścisła współpraca z ekipą wykonawców oraz zaopatrzeniowców
mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub w rozmowach telefonicznych.

Prawo Jazdy Kat B
wiek: od 20 do 30 lat
umiejętność obsługi pakietu office
Umiejętność Efektywnego zarządzania czasem.

oferujemy:

Wyluzowaną atmosferę :)
Wynagrodzenie podstawowe, umowa o prace, telefon, laptop..
a przy dobrych wynikach to i samochód służbowy do dyspozycji po okresie próbnym.

Reasumując:

-Jeżeli umiesz się wykazać
-Nie lubisz marnować czasu
-Wiesz że NAJPIERW TRZEBA DAĆ COŚ OD SIEBIE A DOPIERO PÓŹNIEJ można oczekiwać
-Szukasz pracy gdzie chcesz zarabiać dobre siano
-W nienormowanym czasie pracy
-W miłej atmosferze

to wyślij do mnie wiadomość w odpowiedzi na to ogłoszenie z Twoimi wszystkimi sukcesami którymi możesz i chcesz się pochwalić (oczywiście związanymi z pracą ;) ), wraz z Twoimi danymi kontaktowymi takimi jak np. numer telefonu. :)

do zobaczenia :)

Tylko kontakt za pośrednictwem opisu sukcesów, ewentualnie CV wysyłanego na adres:
biuro@grzejnikiszklane.pl