Lakiernik proszkowy

Myślenice 23 wrz
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja
Opis

Zakres obowiązków:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie przygotowywanie elementów do malowania proszkowego, malowanie proszkowe komponentów metalowych: nanoszenie powłok lakierniczych za pomocą aplikatora, obsługa pieca oraz kabiny lakierniczej (obsługa urządzeń lakierniczych), dbanie o prawidłowy przebieg procesu, weryfikacja jakościowa i ilościowa pomalowanych elementów, pomoc przy rozładunku/załadunku elementów do malowania/pomalowanych, dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunku technicznym
Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i dbałość o szczegóły
Umiejętność pracy w zespole
Motywacja i chęci do pracy
Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
Dyspozycyjność (praca w systemie 2-zmianowym)
Doświadczenie w pracach przy malowaniu proszkowym mile widziane

Oferujemy:
Interesującą, odpowiedzialną pracę
Atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia
Pracę w pełnym wymiarze godzin.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: info@pesmenpol.pl. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 697 971 335.