Monter urządzeń sportowych

Myślenice 12 lut
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Budowa, remonty i fizyczna
Opis

Zakres obowiązków:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie montaż urządzeń sportowych na terenie Polski i Europy, serwisy i przeglądy urządzeń oraz pomoc przy załadunku / rozładunku elementów montażowych.

Wymagania:
Doświadczenie w pracach instalacyjno-montażowych lub serwisowych mile widziane
Umiejętność obsługiwania elektronarzędzi
Możliwość i umiejętność pracy na wysokości
Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i dbałość o szczegóły
Umiejętność pracy w zespole
Prawo jazdy kat. B
Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
Dyspozycyjność (gotowość do kilkudniowych wyjazdów krajowych lub zagranicznych)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Interesującą, odpowiedzialną pracę
Atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia
Pracę w pełnym wymiarze godzin

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: info@pesmenpol.pl. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 697 971 335.