Sprzedawca Stacjonarny - Hurtownia Hydrauliczna

Izdebnik, ul. Krakowska 162 8 paź 2023
  • Lokalizacja Izdebnik, ul. Krakowska 162
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel

Gum-Art hurtownia armatury sanitarnej i grzewczej przyjmie do pracy osobę na stanowisko sprzedawca stacjonarny. Miejsce pracy znajduje się w siedzibie firmy w miejscowości Izdebnik.

Zakres obowiązków

- obsługa klientów
- doradztwo techniczne z zakresu branży hydraulicznej
- sporządzanie wycen towarów
- obsługa urządzeń biurowych
- koordynacja zaopatrzenia
- wystawianie faktur

Wymagania

- dobra znajomość komputera
- znajomość asortymentu hydraulicznego
- dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
- mile widziana znajomość programu operacyjnego OPTIMA

Oferujemy

-umowę o prace
-stabilne zatrudnienie
-pracę w przyjaznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres j.kesek@gum-art.com.pl lub osobiście w biurze firmy Gum-Art. Izdebnik, ul. Krakowska 162

510-106-982 Kuba
500-354-580 Paulina