Pracownik logistyki wewnętrznej

Myślenice 20 lip 2023
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Dynamicznie rozwijająca się firma Polplast Polska Sp z o.o. specjalizująca się w produkcji technicznych części i podzespołów z tworzyw sztucznych dla wiodących producentów w branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej i AGD, poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Utrzymanie ciągłości dostaw komponentów do stanowisk produkcyjnych,
• Dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu ilościowego i jakościowego komponentów na obsługiwanym obszarze,
• Dbanie o stan techniczny powierzonych narzędzi pracy

Wymagania:

• Zaangażowanie do pracy,
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• Chęć nauki i rozwoju

Oferujemy:

• Praca od zaraz,
• Długotrwałe zatrudnienie,
• Pełny etat,
• Dodatek do pracy w weekend,
• karta MultiSport,
• Pakiety Medicover po 3 miesiącach pracy,
• Motywacyjny system premiowania,
• Premia półroczna i premia roczna,

Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie aktualnego CV z dopiskiem "Pracownik logistyki wewnętrznej" na recepcji zakładu,
lub wysłać na adres mailowy polplast@polplast-polska.com.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Polplast Polska Sp. z o.o.
ul. Burmistrza Andrzeja Marka 8,
32-400 Myślenice

polplast@polplast-polska.com.pl