Słuchawki bezprzewodowe TWS XT88 Czarne Bluetooth. Idealne na PREZENT.

80 zł Myślenice 5 maj
  • Oferta od Osoby prywatnej
  • Lokalizacja Myślenice
Opis

Do sprzedania:
Słuchawki bezprzwodowe bluetooth XT88
Zostały wyposażone w przetworniki 13 mm i obsługują kodek AAC. Dzięki temu dostarczą Ci niezapomnianych muzycznych doznań. Bluetooth 5.3 zapewnia niezawodne połączenie, a wytrzymały akumulator gwarantuje czas pracy do 20 godzin (z etui ładującym). Słuchawki są też niezwykle wygodne, a ich obsługę ułatwiają wbudowane panele dotykowe.
Specyfikacja

Kolor: Czarny
Przetwornik: 13 mm
Kodeki audio: AAC, SBC
Wersja Bluetooth: 5.3
Pojemność akumulatora etui: 250 mAh
Pojemność akumulatora słuchawek: 35 mAh
Czas ładowania: Ok. 1,5 h
Czas pracy: Ok. 4 h

Imponująca wydajność

Wytrzymały akumulator i niskie zużycie energii - to właśnie dlatego słuchawki zaskakują długim czasem pracy. W pełni naładowane pozwalają odtwarzać muzykę przez około 4 godziny. Możesz więc bez obaw słuchać ulubionych playlist w domu, w pracy czy na wycieczce! Ponadto wchodzące w skład zestawu etui umożliwia wydłużenie czasu pracy XT88 do nawet 20 godzin.
Wygodna obsługa dotykowa

Już nie musisz za każdym razem wyciągać smartfona z kieszeni lub torebki, aby skorzystać z podstawowych funkcji słuchawek. XT88 zostały wyposażone w specjalne panele dotykowe, za pomocą których z łatwością je obsłużysz. Wystarczy dotknięcie, aby na przykład dostosować głośność, zatrzymać i wznowić odtwarzanie, przełączyć piosenkę lub aktywować asystenta głosowego.

Najwyższej jakości połączenie bezprzewodowe

Wygodnie korzystaj ze słuchawek i nie obawiaj się problemów z połączeniem. XT88 wykorzystują Bluetooth 5.3, dzięki czemu zapewniają szybką, stabilną transmisję i niskie opóźnienie. Możesz więc bez przeszkód oglądać filmy i grać w gry! Co więcej, wystarczy raz sparować słuchawki z wybranym urządzeniem - później będą łączyć się automatycznie. Już nie musisz tracić czasu!

Ciesz się komfortem użytkowania, gdy słuchasz swoich ulubionych playlist. Słuchawki są niesamowicie lekkie i wygodne, doskonale leżą w uszach i z nich nie wypadają. Prezentują się przy tym wyjątkowo nowocześnie i elegancko. Wyróżnia je także szeroka kompatybilność - bez problemu sparujesz je z urządzeniami z systemami Windows, Android i iOS.

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej