Fotobudka Fotolustro / Ciężki dym Taniec w Chmurach! Rabat!

Myślenice 16 maj
  • Oferta od Osoby prywatnej
  • Lokalizacja Myślenice
Opis

Fotolustro na Twojej imprezie pozwoli upamiętnić magiczny czas spędzony z Twoimi Gośćmi, czyniąc wspomnienia mniej ulotnymi, dzięki pamiątce, jaką są zdjęcia aż w 2 kopiach! Dzięki tej papierowej pamiątce Twoja impreza pozostanie na długo we wspomnieniach Gości.
Jest to idealny gadżet, aby wzbogacić i podnieść atrakcyjność Twojej imprezy. Każda uroczystość potrafi być wyjątkowa, jednak z Fotolustrem staje się ona jeszcze bardziej niezwykła i efektowna. Zdjęcia pozwolą zachować piękne wspomnienia na dłużej. Spraw, aby Twoi goście bawili się na miarę magicznego wieczoru i zamów Fotolustro już dziś!

Wraz z usługą otrzymują Państwo:
-najwyższej jakości fotolustro o wielkości 65 cali
-nielimitowaną liczbę zdjęć i wydruków
-gadżety imprezowe
-dmuchaną ściankę, która gwarantuje wyszukany wystrój
-słupki oraz czerwony dywan
-personalizację ramki do zdjęć
-opiekę asystenta
-personalizowaną Księgę Gości
-dojazd

Podkreśl ten wyjątkowy moment i skorzystaj z naszej oferty ciężkiego dymu!

Niepowtarzalny i magiczny klimat wyjątkowego dnia zasługuje na piękną oprawę. Niewątpliwie jednym z najważniejszych momentów Państwa wesela jest pierwszy taniec. Tak wyjątkowy i romantyczny czas wymaga wyjątkowej oprawy, którą zapewni ciężki dym tworząc romantyczną atmosferę. Mniej ważnym aspektem jest czy pierwszy taniec ćwiczyliście miesiącami czy został stworzony potrzeby, ciężki dym zapewni, że zostanie on podniesiony do najpiękniejszego tańca, który będziecie wspominać przez długie lata. Posiadamy wysokiej klasy urządzenie oparte na technologii suchego lodu, które gwarantuje przepiękny efekt wizualny. Wysokiej jakości suchy lód zapewnia spektakl, który potrwa przez cały pierwszy taniec.

Ciężki dym nie posiada zapachu, który mógłby być drażniący dla osób obecnych na wydarzeniu.

Nie czekaj zarezerwuj termin już dziś!

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej