CF MOTO 600 , 2019r. + PŁUG, dużo dodatków !

29 900 zł Myślenice 21 kwi
  • Oferta od Osoby prywatnej
  • Lokalizacja Myślenice
Opis

Do sprzedania jest wyjątkowy quad CF Moto 600 z wspomagniem w specjalnej wersji z okazji 30-lecia firmy. Pojazd został doinwestowany w wyciągarkę, co umożliwia jazdę w trudnym terenie, a dodatkowe oświetlenie LED i orurowanie pełne zwiększają bezpieczeństwo użytkownika. Podgrzewane manetki zapewniają komfort jazdy nawet w chłodne dni, a kufer na 2 kaski to praktyczne rozwiązanie, które ułatwia transport dodatkowego wyposażenia.

Quad pochodzi z 2021 roku i został przywieziony z Francji. Jest zarejestrowany i ubezpieczony w Polsce, co pozwala na legalne korzystanie z niego na polskich drogach. Przejechał tylko 4980 km, w tym około 1000 km zostało pokonanych przeze mnie. Quad przeszedł duże serwisowanie około 300 km temu i jest w pełni sprawny.

Jest to wyjątkowa okazja dla miłośników off-roadu, którzy szukają niezawodnego pojazdu, którym można cieszyć się bezpiecznie i komfortowo. Cena jest okazyjna i wynosi tylko 29900 zł. To niewiele w porównaniu z jego wartością i możliwościami.

Jeśli szukasz quada z gwarancją bezpieczeństwa i niezawodności, ten model jest dla Ciebie. Zadzwoń, aby umówić się na prezentację i zobaczyć ten piękny pojazd na własne oczy.

Dodatki:
- Pełne orurowanie - ok 3000 zł
- Kufer - 1200 zł
- Grzane manetki - 600 zł
- Led bar - 500 zł
- Pług - 2000 zł
W samych dodatkach : 7300 zł

FILM - https://www.youtube.com/shorts/NLbQ_towPTQ

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej