Duże (89m2) mieszkanie w budynku wielorodzinnym z widokiem na góry

529 999 zł Myślenice 11 lip
  • Oferta od Osoby prywatnej
  • Lokalizacja Myślenice
Opis

Oferta na wyłączność!

Prezentujemy duże (89m2), 5-cio pokojowe, samodzielne mieszkanie z wyodrębnioną Księgą wieczystą (samodzielny lokal + udział w częściach wspólnych z osobnymi dziwami jak w bloku -wejście przez wspólną klatkę), usytuowane na pierwszym piętrze w domu wielorodzinnym przy ulicy Średniawskiego w Myślenicach.

Mieszkanie bezczynszowe - bardzo niskie koszty za części wspólne.

Przed budynkiem znajduje się duży parking dla mieszkańców ( dla oferowanego mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe ) , dzięki którym zawsze jest miejsce aby zaparkować tuż przed nieruchomością. Niedawno budynek został ocieplony i została wykonana nowa elewacją oraz dodatkowo wymieniono też drzwi wejściowe.

Zaraz po wejściu ukazuje się korytarz obity boazerią co nadaje mieszkaniu ciepłego klimatu.
Kolejno duży, jasny salon wraz z balkonem i widokiem na myślenickie góry.
Tuż obok znajduje się wyremontowana sypialnia następnie kuchnia. Jej stan pozwala na dalsze użytkowanie, natomiast przyszły właściciel powinien mieć na uwadze jej odświeżenie.
Pokoje dziecięce, sypialnia oraz salon zostały wyremontowane przez właściciela i nie wymagają wkładu finansowego.
Mieszkanie składa się z:
- pokój dziecka (przynależy balkon)
- pokój dziecka
- dużej oddzielnej kuchni
- salon (przynależy balkon z widokiem na góry)
- sypialnia
- toaleta
- korytarz/lobby
- łazienka

Kupując to mieszkanie dostaniesz dodatkowo udział (1/3) o pow. 12 arów w działce rolnej położonej powyżej budynku wielorodzinnego, w linii prostej idąc spacerkiem w górę ( 5 min ) z widokiem na Mikołaja i Chełm. Jest to rzadko spotykany komfort w Myślenicach - móc spędzić czas z dala od miejskiego zgiełku na własnym ogródku działkowym. Dotychczas był wykorzystywany częściowo do uprawy warzyw oraz spędzania wolnego czasu, wokół ogniska. Istnieje możliwość rozbudowy o altanę czy wiatę.

Jeżeli masz pytania, nie wahaj się dzwonić, zwłaszcza w godzinach 7.00-22.00.Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


rafal.sanowski@gmail.com

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej