Lawendowe Domy Inwestycja w Krzyszkowicach

770 000 zł Myślenice 1 lip
  • Typ oferty Usługi lub oferty firm
  • Lokalizacja Myślenice
Opis

LAWENDOWE DOMY - najnowsza inwestycja w Krzyszkowicach spółki COMFORT INVEST . W ramach inwestycji powstaje kameralne osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domki to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi ceniących sobie przestrzeń i bezpieczeństwo, jak i szukających swojego przytulnego zakątka. W promieniu kilometra znajdą Państwo sklep, szkołę, przedszkole oraz mnóstwo przestrzeni rekreacyjnej idealnej dla osób aktywnych.
Zakończenie I etapu inwestycji planowane jest na koniec I kwartału 2025r. Zostaną wtedy oddane do użytkowania pierwsze 4 domy, każdy o pow. 124,9m² i działce o pow. ok. 3a.
Zakończenie II etapu inwestycji planowane jest na koniec II kwartału 2025r. Zostaną wtedy oddane do użytkowania kolejne 4 domy, każdy o pow. 124,9m² i działce o pow. ok.3a.
Domy realizowane w technologii tradycyjnej, z materiałów spełniających najwyższe standardy, z zachowaniem należytej jakości wykonania, tak aby przez długie lata służyły dobrze swoim nowym właścicielom.
Budynki wykończone zostaną do stanu deweloperskiego, a teren zewnętrzny - ogrodzony i zagospodarowany. Do ogrzewania domów zastosowane zostaną wysokiej jakości kotły gazowe.

Spółka COMFORT INVEST to wykonawca, który przede wszystkim stawia na jakość swoich inwestycji. Wspólnicy tej spółki posiadają duże doświadczenie w branży budowlanej, a każdy ich klient był usatysfakcjonowany wykonanymi pracami.

Oferowany dom ma pow. użytkową ok. 124,9m2 i działkę o pow. ok.3a. Cena obejmuje budynek w stanie deweloperskim i zagospodarowaną działkę.

Rozkład pomieszczeń:
PARTER:
-wiatrołap,
- pom. gospodarcze,
- WC,
- salon z aneksem kuchennym,
- klatka schodowa,
- garaż.

PIĘTRO:
- korytarz,
- 4 pokoje,
- pom. gospodarcze,
- łazienka.


Zapraszamy serdecznie do kontaktu zarówno telefonicznego w sprawie szczegółów nieruchomości, jak i odwiedzin w siedzibie Biura Nieruchomości RAPIT w Myślenicach.


Biuro Nieruchomości Rapit
Rynek 28, Myślenice

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej